W domu zakochać można się na wiele sposobów.
Projektując osiedle domów jednorodzinnych, zadbaliśmy, aby każdy mógł poczuć TO od pierwszego wejrzenia.
Widok z tyłu
Wejdź do środka
Podjazd i taras
Podjazd i taras
Podjazd i taras
Podjazd i taras wyłożono kostkę brukową – takie wykończenie łączy w sobie walory estetyczne oraz zapewnia możliwość długotrwałego użytkowania.
Podcienie
Podcienie
Podcienie
Długie, blisko dwumetrowe, podcienia pozwolą spędzać czas na świeżym powietrzu – nawet, gdy pada deszcz czy schronić się w cieniu w upalny dzień.
Elektryczne rolety zewnętrzne
Elektryczne rolety zewnętrzne
Elektryczne rolety zewnętrzne
Wykonane z odpornych na utlenianie stopów aluminium, w kolorze i strukturze drewna. Stanowią dodatkowe zabezpieczenie na okres wyjazdów, ale także mogą stanowić formę zaciemniania pomieszczeń. W pełni zautomatyzowane i proste w obsłudze, więc posłużą przez długie lata.
Dachówka
Dachówka
Dachówka
Do pokrycia dachu wykorzystano dachówkę ceramiczną RUPP Ceramica. Dlaczego? Ponieważ jest gwarancją najwyższej jakości surowca, jednolitej, ciepłej barwy, a jednocześnie zapewnia trwałość i skuteczną ochronę przed wilgocią.
Brama garażowa
Bramy garażowe Poltau
Bramy garażowe Poltau
Wykonane z paneli o optymalnej izolacji termicznej i akustycznej. Pomagają chronić przed zimnem samochody oraz sprzęty zgromadzone w garażu. Są w pełni zautomatyzowane i posiadają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Drzwi
Drewniane drzwi zewnętrzne Budrex
Drewniane drzwi zewnętrzne Budrex
Proste w formie, a jednocześnie nowoczesne. Wyposażone w szyby antywłamaniowe, blokady antywyważeniowe oraz dodatkowe docieplenie.
Ściany zewnętrzne
Ściany zewnętrzne
Ściany zewnętrzne
Zastosowanie pustaków ceramicznych Wienerberger Porotherm o grubości 44 cm na zaprawie termoinzolacyjnej gwarantuje wysoką oddychalność muru. Wysoka termoizolacyjność tego materiału sprawia, że dom doskonale trzyma ciepło zimą, a jednocześnie nie nagrzewa się latem. 
Pompa ciepła
Powietrzna pompa ciepła STIEBEL ELTRON
Powietrzna pompa ciepła STIEBEL ELTRON
Powietrzna pompa ciepła gwarantuj sprawne zarządzanie temperaturą w całym domu przy znacznym obniżeniu kosztów pozyskania energii oraz eksploatacji. Jej działanie opiera się na odzyskiwaniu energii cieplnej z powietrza, dzięki temu do ogrzania domu wystarczy woda i prąd. Powietrzna pompa ciepła jest cicha i łatwa w obsłudze.
Oczyszczalnia
Oczyszczalnia
Oczyszczalnia
Instalacja wodno-kanalizacyjna z przydomową oczyszczalnią ścieków SOTRALENTZ
Podłączenie do przydomowej oczyszczalni ścieków gwarantuje obniżenie kosztów wywozu nieczystości, a jednocześnie sprawi, że Twoje gospodarstwo domowe pozostanie w harmonii z lokalnym ekosystemem.
Tynk zewnętrzny
Tynk zewnętrzy
Tynk zewnętrzy
Tynk zewnętrzny cementowo-wapienny wykończony dekoracyjnym tynkiem silikatowym.
Domy we Florentynowie zaprojektowano tak, aby inwestycja w jakościowe systemy i nowoczesne rozwiązania technologiczne z każdym rokiem przynosiła konkretne oszczędności. M.in. zrezygnowano z ogrzewania gazowego na rzecz nowoczesnej powietrznej pompy ciepła, połączonej z efektywnym buforem ciepła, a dodatkowo, jako alternatywne źródło ciepła, zainstalowano kocioł elektryczny.

Zobacz ten punkt na wizualizacji
Technologia oszczędności
Projektując i budując osiedle domów we Florentynowie przyjęliśmy założenie, że zaoferujemy najwyższe standardy. Dlatego sięgnęliśmy do wiedzy, doświadczeń i najlepszych, nowoczesnych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Dopilnowaliśmy, aby każdy detal spełniał oczekiwania.

Zobacz ten punkt na wizualizacji
Jakość od podłogi aż po sufit
Co składa się na komfort domu? Nowoczesne rozwiązania technologiczne, które gwarantują poczucie wygody i bezpieczeństwa. Dlatego każdy dom na osiedlu we Florentynowie wyposażyliśmy w szereg systemów, udogodnień oraz detali, które sprawiają, że od pierwszej chwili poczujesz wygodę.

Zobacz ten punkt na wizualizacji
Bezpieczny komfort
Cena 3500PLN/m2